Konulara Göre Tablolar

Bu bölümde mevcut bulunan bütün ünlü tablo ve fotoğrafları konulara göre alfabetik sıra ile kategorilendirdik. İlgili kategoriyi ziyaret edip eserleri inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, binlerce tablo örneğinden arzu ettiklerinizi seçip yüksek kalitede tuval üzerine baskılarını ya da yağlı boya reprodüksiyonlarını satın alabilirsiniz.

Portföyümüzden beğendiğiniz eserin bilgi kısmında canvastar linki bulunuyorsa güvenle alışveriş sitemize yönlenebilir boyut ve fiyat seçeneklerini inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Bu linkin bulunmadığı eserlerde iletişim formumuza ilgili tablonun adını ve arzu ettiğiniz uzun kenar ebadını yazıp bize gönderiniz. Yetkililerimiz sizi fiyat, ödeme ve teslim süresi konusunda bilgilendireceklerdir. Onayınız ardından tablonuz hazırlanıp adresinize teslim edilecek.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için
KONULARA GÖRE TABLO KATEGORİLERİ LİSTESİ
Bu bölümde konulara göre tablolar listemize ilave olarak, ekollerine, renklerine ve yapılış tekniklerine göre sınıflandırdığımız eserlerin ilgili kategorilerine ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Galerimiz bölümünde satış yetkisine sahip olduğumuz Çağdaş Türk Sanatçılarının koleksiyonluk eserlerini veya dekoratif tablo çeşitlerimizi görebilirsiniz. Özgün baskı alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Sınırlı sayıda özgün baskı hakkında ayrıntılı bilgi için;

EKOLLER, RENKLER ve YAPILIŞ TEKNİKLERİNE GÖRE TABLO KATEGORİLERİ

btt