İçeriğe geç
ana sayfa » FOTOĞRAFÇILAR ALFABETİK » Soyadı-W » Weston, Edward » Edward Weston çölde kumlar fotoğrafı

Edward Weston çölde kumlar fotoğrafı

  Edward Weston çölde kumlar

  Edward Weston çölde kumlar fotoğraf çalışması siyah beyaz. 20. yüzyılın ilk yarısının önemli ve yenilikçi fotoğrafçılarından biri olarak kabul edilen sanatçı bu çalışmasında izleyiciyi çöl gerçeğinin atmosferinden çok görsel değerlerine doğru yönlendirmekte. Sıcaklık, sükunet ve çaresizliği ve enginliği sembolize eden çöl yaşamı karşımıza plastik değeri ön planda tutulan kıvrımlar dizini olarak çıkıyor. Kontrastın güçlendirilmiş olması sanki nü çalışmalarına gönderme yapan bir özellik katmış fotoğrafa.

  Nesnelerin uzay içindeki anlamlarından çok kendi içindeki değer katmanlarını ele alan usta bir fotoğrafçının gözünden ustaca bir kare ortaya çıkmış.

  Edward Weston çölde kumlar KANVAS TABLO

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
  100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
  Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

  kanvas baskı

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin