istanbul sanat evi tasarım organizasyon

istanbul sanat evi tasarım organizasyon ltd. şti.

Temelleri 1987 senesinde atılan kurumumuz, bu tarihten itibaren kültür-sanat alanında hizmetler sunup, yaratıcı tasarım, ürün ve organizasyonlara imza atmıştır.
 Bu 30 yıllık süreçte,

İstanbul Sanat Evi
Modarty-oilpainting-03
Modarty-oilpainting-04

• Resim ve geleneksel sanatlar alanında özgün sergi organizasyonları düzenlenmiş.

İstanbul Sanat Evi Mecidiyeköy Galeri

1993 yılı, İstanbul Sanat Evi, Mecidiyeköy Galerimizden

1993 yılı, İstanbul Sanat Evi, Mecidiyeköy Galerimizden bir başka köşe

1993 yılı, İstanbul Sanat Evi, Mecidiyeköy Galerimizden

 

• Bünyesindeki atölyesi ile, sanatın öğretilmesi, yaygınlaştırılması ve benimsetilmesi amacıyla aynı zamanda bir öğrenim kurumu fonksiyonu da üstlenilmiş.

• Uluslararası resim sanatıyla ilgili yüzyıllar öncesine dayalı, sanat eseri, sanatçı ve tarihsel bilgileri içeren geniş bir arşiv oluşturulmuş.

• Tüm sanatsal faaliyetler (sergi,müzayede,festival vb.) , sanat yayınları (dergi, kitap, ansiklopedi, makale, röportaj, belgesel vb.) ve görsel-işitsel medya programları için danışmanlık hizmetleri verilmiş.

• Kurum ve firmalar için, kültür-sanat projeleri üreten bir merkez özelliğine kavuşulmuş ve bu projelerin bazıları çözüm ortaklarıyla birlikte hayata geçirilmiş.

• Genel olarak sanat ve felsefe alanlarında da bilgi alışverişlerinin yapıldığı çağdaş bir iletişim platformu oluşturulmuştur.

istanbul sanat evi tasarım organizasyon

Çalışmalarına titizlik ile devam eden kurumumuz, özellikle dijital platformlardaki öncü konumunu muhafaza etmektedir. Değerli sanatseverlerden alınan güç ve güvenle projelerimizi geliştirmenin heyecanını yaşıyoruz.

 

istanbul sanat evi
Tasarım Organizasyon Ltd. Şti.

Tel: 0216 459 00 17

Yalı Mahallesi Gürsel Sokak 23/18 Maltepe 34844 – İstanbul

 

btt