İçeriğe geç
ana sayfa » FOTOĞRAFÇILAR ALFABETİK » Soyadı-W » Weston, Edward » Edward Weston Nü Pozu fotoğrafı

Edward Weston Nü Pozu fotoğrafı

  Edward Weston Nü Pozu

  Edward Weston Nü Pozu fotoğrafı, siyah beyaz kompozisyon. Hem güzelliğin hem de temel güdülerin ortak simgesi kadın vücudu sanatçının kadrajında kontrasttan yoksun olarak çalışılmış. Hareketi ve kıvrımları orta alt alana taşıyarak gözümüzün ileriye doğru hareketine olanak tanımış.

  Hem figüre odaklanıyoruz hem de ardındaki plana kayıyor gözümüz. Sağ yarım alana topladığı kalça ovallikleri ile durağan bir enstantaneyi değil harekete devam ediliyor vurgusu kuvvetlendirilmiş.

  Edward Weston Nü Pozu KANVAS TABLO

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
  100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
  Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

  kanvas baskı

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin