İçeriğe geç
ana sayfa » resimler » Max Ernst Kadın Yaşlı Adam ve Çiçek

Max Ernst Kadın Yaşlı Adam ve Çiçek

  Max Ernst Kadın Yaşlı Adam ve Çiçek

  Max Ernst Kadın Yaşlı Adam ve Çiçek

  Tarih: 1923,

  Boyut: 96,5 x 130,2 cm,

  Yer: Museum of Modern Art New York,

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Ernst bu kompozisyonun ilk halini 1923’te, yeni doğmakta olan Sürrealist grubuna katılmak için Köln’den Paris’e taşındıktan bir yıl sonra yaptı. Daha sonra bu resmin unsurlarını değiştirdi ve geliştirdi. Şaşırtıcı bir şekilde, ön plana gizemli, kısmen şeffaf, kısmen modellenmiş, fan tepeli figürü ve çiçeği ekledi.

  Ernst, Almanya’dan ayrılmadan önce bile, kağıt üzerindeki küçük Dada çalışmalarının kolaj ve boyama stratejilerini tuval üzerine yağlı boya haline getirmeyi düşünüyordu. Elde edilen sonuçlar, ölçekte radikal sıçramalar, yoğunlaştırılmış renkler ve Dadaist Tristan Tzara’ya “çok daha çılgın bir etki” olarak tanımladığı şeyi içeriyordu.


  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin