İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Dans - Gösteri » Anadolu Ateşi Dans Topluluğu İzmir’de

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu İzmir’de

  Anadolu Ateşi Dans Topluluğu 6-7 Nisan Tarihlerinde İzmirli Seyircisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor.

  17 yıldır 100 ülkede 45 milyonu aşan seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 17. Yılına özel repertuvarındaki yenilikler ve dev kadrosuyla İstanbul ve Ankara’daki gösterilerinden sonra Egeli seyircilerine dans dolu keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

  Topluluk 6-7 Nisan tarihlerinde Halkapınar Spor Salonu’nda Egeli seyirciyle buluşacak. Topluluğun bu yılki gösterilerinde, 17. yılına özel repertuvarı başta olmak üzere kostümden dekora birçok değişiklik yer alıyor. 200’den fazla dansçının yer alacağı gösterilerde topluluğun okullarında yetişen yeni nesil dansçıları da yer alacak.

  6-7 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek “Özel Ege Gösterileri”nin biletleri ise Biletix’de…

  Troya Müzikali
  Troya Müzikali
  Troya Müzikali

  2018 Troya Yılına özel …

  Topluluğun 3000 yıllık efsaneyi, doğu ile batı kültürleriyle buluşturan Troya Müzikali, Troya’nın UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine girişinin 20. yılı vesilesiyle sahne alıyor. Aşk, savaş, tutku ve zaferi tüm dünyada dansla yaşatan Troya Müzikali, 6 Nisan Cuma günü Saat 21.00’de İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda seyirciyle buluşacak.

  17 yıllık efsane Anadolu Ateşi gösterisi…

  Anadolu’nun binlerce yıllık kültürel tarihini, her yöreden derlenmiş yüzlerce halk dansı figürü ve halk müziğini harmanlayarak yansıtan Anadolu Ateşi gösterisi ise 7 Nisan Cumartesi günü Saat 21.00’de İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda seyirciyle buluşacak.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin