İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Dans - Gösteri » Break Dans Yarışması İzmir’de

Break Dans Yarışması İzmir’de

  Break Dans Yarışması

  Dünyanın en prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One Cypher’ın Türkiye ayağı bu haftasonu İzmir’de düzenleniyor. 17 Mart Cumartesi günü Originn’de ön elemeler ve atölyeler, 18 Mart Pazar günü ise Container Hall’da final karşılaşması ve İngiliz DJ Renegade’in performansı yer alacak. Türkiye’den seçilecek en iyi b-boy bu yıl İsviçre’de gerçekleşecek Red Bull BC One dünya finalinde Türkiye’yi temsil etme şansını yakalayacak.

  Her yıl dünyanın en iyi B-boy’unun belirlendiği Red Bull BC One breakdans yarışmasının Türkiye ayağı bu haftasonu İzmir’de gerçekleşiyor. 17-18 Mart 2018 tarihlerinde şehri breakdans ile buluşturacak olan Red Bull BC One Cypher’da 17 Mart Cumartesi günü Bornova Originn’de ön eleme turları ve Red Bull BC One All Star’ı Pelezinho ve Mounir ile breakdans atölyeleri yer alacak. 18 Mart Pazar günü Bornova Container Hall’da gerçekleşecek final karşılaşmasında ise dünyaca ünlü İngiliz DJ Renegade sahnede olacak.

  breakdans_02a

  Break Dans Yarışması dünya finali bu sene İsviçre’de

  İzmir’de gerçekleşecek Red Bull BC One Cypher’ın Türkiye ayağının ardından büyük final İsviçre’de gerçekleşecek. Böylece ilk kez 2004 yılında İsviçre’nin Biel kentinde gerçekleşen yarışmanın finali 14 yıl sonra yine İsviçre’ye dönmüş olacak.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin