İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Edebiyat » Canan Tan Okurlarıyla Bir Araya Geliyor

Canan Tan Okurlarıyla Bir Araya Geliyor

  Canan Tan Okurlarıyla Bir Araya Geliyor.

  Demirören İstiklal, 06 MAYIS 2017

  Türkiye’nin en çok okunan yazarlarından Canan Tan, “Milliyet Sanat Buluşmaları” kapsamında 6 Mayıs Cumartesi günü Demirören İstiklal’de sanatseverlerle buluşuyor.

  Açıldığı günden bu yana düzenlediği sanat etkinlikleriyle ön plana çıkan Demirören İstiklal, kitapları çok satan listelerinden inmeyen ünlü yazar Canan Tan’ı, Bonmarşe’de konuk ediyor.

  Kadınları, aşkı, hasreti en güçlü biçimde tanımlayan yazarlardan Canan Tan, yeni romanı “Başıbozuk Sevdalar”ı Demirören İstiklal’deki Pami Sahaf Pera’da okurları için imzalıyor. Tan, son romanında ana kahramanı Şiir’in “başıbozuk” diye tanımladığı her ilişkiden hem güçlenerek hem de hayal kırıklığının tadıyla yanarak çıkışını anlatıyor.

  “Hasret”, Pembe ve Yusuf, Kelepçe “Piraye”, “Yüreğim Seni Çok Sevdi”, “En Son Yürekler Ölür” ve “İz” gibi pek çok kitabı gündemde olan ünlü yazar okurlarıyla Bonmarşe’de sohbet edip, Pami Sahaf Pera’da kitaplarını imzalayacak.

  Edebiyat tutkunlarıyla Canan Tan’ı bir araya getirecek organizasyon, 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü saat 17.00’de Bonmarşe’de başlayacak.

   

  Yer : Demirören İstiklal / Bonmarşe/ 4. Kat ( Söyleşi )

  Demirören İstiklal / Pami Sahaf Pera / 4. Kat ( İmza )

  Tarih: 6 Mayıs 2017 / Cumartesi

  Saat : 17.00 – 19.00

  Adres : Hüseyinağa Mahallesi, İstiklal Cad., Beyoğlu/İstanbul

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin