İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Fotoğraf - Medya » kent yaşam ve insan sergisi | 10 Fotoğrafçı

kent yaşam ve insan sergisi | 10 Fotoğrafçı

  kent yaşam ve insan sergisi | 12 – 29 Mayıs

  Kent yaşam ve insan sergisi 12 Mayıs’ta açılıyor. Sergi, fotoğraf tutkunu 10 GYODER üyesinin oluşturduğu ‘İçimizdeki Sanatçılar Platformu üyesinin hayata ve doğaya bakışlarını içeriyor.

  Platform, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) tarafından, gayrimenkul sektöründeki insanların farklı yönlerine, hobilerine dikkat çekmek amacıyla oluşturuldu. İlki, 17 Nisan’da 16. Gayrimenkul Zirvesi’nde açılan ‘İçimizdeki Sanatçılar Platformu’nun devam sergisi 12 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00’de yapılacak bir kokteyl eşliğinde Fototrek Gümüşsuyu’nda açılıyor.

  Fotoğraf tutkunu 10 GYODER üyesinin oluşturduğu ‘İçimizdeki Sanatçılar Platformu’nun, ‘Kent, Yaşam ve İnsan’ sergisi, hayata ve doğaya fotoğrafik bir bakışın görsel hikayesini anlatıyor. 29 Mayıs’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak sergide Aylin Erözcan, Enis Öncüoğlu, Emre Yazıcı, Ersun Bayraktaroğlu, Firuz Soyuer, Kemal Çetin, Tufan Teksoy, Oğuz Ünver, Taner Düner ve Gökhan Civan’ın eserleri yer alıyor.

  taner-duner-01
  taner-duner

  Bu sergiyi kaçırma, başrolünde sen varsın

  ‘Kent, Yaşam ve İnsan’ Sergisinin Küratörü Cenk Gençdiş, yaşadığımız çevrenin, dünyaya bakışımızı, onu algılayışımızı ve başkalarına aktarmamızı etkilediğini vurguluyor. “Bu sergi, İçimizdeki Sanatçılar Platformu içerisinde fotoğraf koşusuna çıkan 10 fotoğraf gönüllüsünün yaşadıkları çevreye özgün bakışlarını içeriyor” dedi. “Sergideki her fotoğrafın başrolünde sen varsın” diyen Küratör Gençdiş, sergiyi şu cümlelerle anlattı: “Her sokak senin sokağın, her pencereden sen bakıyor, kadrajdaki her çocukla sen koşturuyorsun. Bu günbatımı da senin, sokağın köşesinden dönüveren gölge de. Bu sergi senin dünyan…”

  Sergi, 29 Mayıs’a kadar Pazar günleri hariç 10.00 – 19.00 saatleri arasında görülebilir

  Fototrek

  Gümüşsuyu İş Merkezi Dümen Sokak No:11 Giriş Katı Ofis B Gümüşsuyu

  0212 251 90 14

   

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin