İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Müzik haberleri » Flamenko Severlere Bebe Konseri

Flamenko Severlere Bebe Konseri

  Flamenko Severlere Bebe Konseri

  İspanyol Flamenko müziğinin güçlü sesi Bebe’nin İstanbul konseri için geri sayım başladı. Sanatçı, Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında 18 Aralık Cuma akşamı müzikseverlerle buluşacak. Bebe, yeni albümü Cambio de piel’deki tutkulu ve kıvrak şarkılarını İstanbul’da ilk kez müzikseverlere söyleyecek.

  Suberina isimli bir folk müzik grubunun üyesi olan ailesi sayesinde müzikle erken yaşta tanıştı. İlk gitarını 11 yaşında alan Bebe, ilk büyük çıkışını 2004 yılında çıkardığı Pafuera Telarañas (Örümcek Ağları) albümüyle yakaladı. Bu albümün başarısı 2005 Latin Grammy Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ödülü ile taçlandırılırken, Bebe artık dünya çapında tanınan bir müzisyen kimliğine de kavuşmuş oldu. Müzikseverlerin hafızalarına kazınan Malo, 2006’da Premios de la Música’da en iyi şarkı adayları arasındaydı.

  Bebe Konseri

  Bebe, son albümü ‘Cambio de piel’ ile her zamankinden fazla iddialı. Uzunca süren bir sessizlik döneminin ardından müzik dünyasına hızlı bir dönüş yapan Bebe, bu süreçte hayal edebileceği en iyi şarkıların doğduğunu söylüyor. Cambio de piel’i, dinleyici ile samimi, hisli ve içten yeniden bir buluşma olarak nitelendiren Bebe, 18 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri 6.yılında finali Bebe’nin tutkulu, kıvrak, duygusal şarkılarıyla yapacak.

  Biletler Biletix’te.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin