İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Müzik haberleri » Gitarın Ustaları Marek Pasieczny ve Jean Baptiste Hardy

Gitarın Ustaları Marek Pasieczny ve Jean Baptiste Hardy

  Gitarın Ustaları Marek Pasieczny ve Jean Baptiste Hardy

  Akbank Sanat, dünyaca ünlü gitar ustalarını ve genç yeteneklerini Akbank Sanat Gitar Günleri’nde ağırlamaya devam ediyor.

  Etkinlik kapsamında 28 Ocak 2016, Perşembe günü saat 20.00’de müziğinin yanı sıra etkileyici sahne performansı ile izleyenleri büyüleyen ünlü gitarist ve besteci Marek Pasieczny, sahne alacak. Glasgow Kraliyet Konservatuarı’ndan beste ve icra yüksek şeref derecesi, Polonya Wroclaw Müzik Akademisi’nden icra yüksek şeref derecesi olmak üzere üç farklı müzik yüksek lisansı bulunan Marek Pasieczny, kendi bestelerinden oluşan bir repertuar seslendireceği konserde yine unutulmayacak bir performansa imza atacak.

   

  Gitarın Ustaları Marek Pasieczny ve Jean Baptiste Hardy

   

  Akbank Sanat Gitar Günleri, 30 Ocak 2016, Cumartesi günü saat: 20.00’de Fransız besteci ve gitarist Jean-Baptiste Hardy’nin konseri ile sona erecek. Müzik eğitimini Paris’te tamamlayan ve daha sonra blues, rock ve gospel gruplarla sahne alan Jean-Baptiste Hardy, 2012 yılından bu yana İstanbul’da yaşıyor. Konserde Jean Baptiste Hardy’e davulda Riccardo Marenghi, bas gitarda ise Ekin Bilgin eşlik edecek.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin