İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Müzik haberleri » Melis Güven Hiç Olmuşsun şarkısı

Melis Güven Hiç Olmuşsun şarkısı

  Melis Güven Hiç Olmuşsun şarkısı

  Dinleyiciyi mecazi bir şekilde yeni yollara sürükleyen Melis Güven, sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Eren Erdol’a ait olan “Hiç Olmuşsun” şarkısıyla sesleniyor. Hayalperest dinleyicilere, hayal ettiği ses manzaralarını sunarken sıcak iklimler ile olan bağı sorgulamamızı sağlıyor.

  Görkemli ve melankolik temaya sahip şarkı, ince ama aynı zamanda ‘zemin üzerinde derin bir iz’ bırakacak kadar çarpıcı bir yolculuk yaşatıyor. Bu yolculuğun görsel karşılığı Hakan Sarı’nın ve Ali Kalyoncu’nun görüntü yönetmenliğinde kliplendirilirken İğneada Longoz Ormanları’nda çekilen video klibin yapımcılığı ise Gürkan Şerbetçi’ye ait.

  Kısa bir zaman önce prodüktör Eren Erdol ile yeniden bir araya gelen Melis’in, Türkçe sözlü ilk single çalışması olan “Hiç Olmuşsun” isimli şarkısı müzikseverlerin beğenisine sunuldu. İstanbul – Barselona – Los Angeles arasında geçen kayıt ve prodüksiyon sürecinden sonra Epic İstanbul/Sony Music etiketiyle bugün raflarda yerini aldı.

  Melis_Guven_Hic_Olmussun_Cover_Art_a
  Melis_Guven_Press_Photo_05a
  Melis_Guven_Press_Photo_06a

  Melis Güven kimdir ?

  19 Ağustos 1985 Yalova doğumlu Türk vokal ve söz yazarı olarak kariyerine devam eden Melis Güven, İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nden sonra üniversite hayatını ise İTÜ Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Eren Erdol ile beraber yayınladıkları ve içerisinde Kaan Düzarat ve Avusturyalı Electro Swing sanatçısı Roland Schwarz’ın remixleri bulunan “The Outsider” adlı kısa çalar büyük beğeni kazanmıştır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin