İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Resim ve Heykel » On sekiz perspektif Sanata Genç Dokunuş Sergisi

On sekiz perspektif Sanata Genç Dokunuş Sergisi

  On sekiz perspektif Sanata Genç Dokunuş Sergisi

  addresistanbul 11 Nisan – 02 Mayıs 2017

  Ev Dekorasyon Merkezi addresistanbul 11 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında bu kez sanat dolu bir serginin “adresi” oluyor. Ürettikleri eserlerle modern geleceğe ışık tutan genç yetenekler Esmer Erdem Art& Design organizasyonuyla “On Sekiz Persfektif” adını taşıyan sergide bir araya geliyor.

  Bartu Başaran ve Hikmet Deniz Pembecioğlu küratörlüğünde gerçekleşen sergi, tam 18 genç sanatçının eserlerinden oluşuyor. Resimden, heykele, fotoğraftan, videoya kadar farklı sanat dalları genç sanatçıların gözünden ev dekorasyon merkezi addresistanbul’da hayat buluyor.

  Sergiye katılan sanatçılar; Anıl Önen, Ali Koyleser, Ayşe Ekici, Ayşenur Şentürk, Bekir Emre Öğüt, Berna Ay, Betül Aytaç, Börte Bortaçino, İnci Elbir, Kağan Ezgi, Kıvılcım Güngörün, Melike Koçak, Müge Bekir, Ozan Gür, Sema Yiğit, Tansu Köse, Uğurcan Çetiner ve Zelfi Buse Yılmaz sanata olan yaklaşımlarını, kendi perspektifleriyle yorumladıkları eserlerle tüm sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

  Gençlik ve sanat kavramını buluşturan “On Sekiz Persfektif”sergisi 2 Mayıs 2017 tarihine kadar ev dekorasyon merkezi adressistanbul’da ziyaret edilebilir.

  Ziyaret Saatleri

  Pazar günü hariç – Hergün 11.00-19.00

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin