ana sayfa » SİNEMA DÜNYASI » Sinema Tarihinden » 2016 - 2020 » Duvar The Wall 2017 filmi konu ve bilgiler

Duvar The Wall 2017 filmi konu ve bilgiler

Duvar The Wall filmin konusu

Irak’ta savaşmakta olan iki Amerikan askeri, keskin nişancı Matthews (John Cena) ve yardımcısı Isaac (Aaron Taylor-Johnson), çölün ortasında terkedilmiş gibi görünen bir bölgedeki boru hattı inşaatında öldürülen Amerikalılar’la ilgili araştırma yapmaktadır. 22 saat sabırla gizlendikten sonra tehlike olmadığına ikna olarak saklandığı yerden çıkan Matthews, cesetlere yaklaşınca başka bir keskin nişancının yaylım ateşine maruz kalır ve yaralanır, Isaac de yaralanmasına rağmen kendini son derece dayanıksız bir duvarın arkasına güç bela atar. Onların kavgası, ölümcül derecede nişancılık olduğu kadar, irade ve zeka savaşı haline de gelecektir.

Isaac hem yaraları ile ilgilenir hem de Amerikan kanalına ayarlanmış bir radyo ile yüksek rütbeli müttefik bir asker olma bahanesiyle İshak’la iletişim kurmaya çalışır. Matthews bilincine kavuşur ve ustaca Isaac’in hala hayatta olduğuna fark eder. Matthews, yavaş yavaş tüfeğine doğru ilerlerken tozlu rüzgârın ortasında, Isaac’in Juba’yı küçük konuşmalar ile oyalamasını bekler.

Isaac, kurtarma helikopterlerinin geldiğini duyar, Juba’yı öldürmek için Matthews’un tüfeğini kullanır. Juba iki defa Issac’a ateş eder ve ıskalar. Issac pozisyonunu alır ve tek atışını yapar.


Duvar Sniper filmi

film afisi

Filmin Künyesi Bilgiler

Yönetmen: Doug Liman

Prodüktör: Dave Bartis

Oyuncular: Aaron Taylor-Johnson, John Cena, Laith Nakli

Senaryo : Dwain Worrell

Sinematografi: Roman Vasyanov

Tür: Gerilim, Savaş filmi

Ülke: ABD

Süre: 81 Dakika

Yapım Yılı: 2017


Duvar The Wall Filmin Fragmanı


Etiketler: