İçeriğe geç

CANVASTAR®

Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

Siteye Gidin


ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Sinema » Mucize Wonder Filmi Vizyona Giriyor

Mucize Wonder Filmi Vizyona Giriyor

Mucize Lionsgate Filmi

Mucize Wonder Filmin Konusu

New York Times’ın en çok satan kitabından yola çıkılarak yapılmış MUCİZE, August Pullman’ın ilham verici ve sıcak hikayesini anlatıyor. Auggie, normal bir okula gitmesini engelleyen yüz farklılıklarıyla doğdu ve beşinci sınıfa başladığında kahramanların en benzersizi oldu. Ailesi, yeni sınıf arkadaşları ve daha büyük toplulukların hepsi merhametlerini ve kabullerini bulmak için uğraşırken, Auggie’nin olağanüstü yolculuğu hepsini birleştirecek ve öne çıkmak için doğduğunuzda karışamayacağınızı kanıtlayacaktır. Lionsgate; Walden Media ve Participant Media işbirliği ile sunar. Bir Mandeville Films / Lionsgate yapımı.

August (Jacob Tremblay) kendini sıradan bir çocuk olarak görüyor. Bilimi çok seviyor, “Yıldız Savaşları” nın büyük bir hayranı ve Cadılar Bayramı en sevdiği tatil. Üst Manhattan’da ailesi Isabel (Julia Roberts) ve Nate (Owen Wilson), kız kardeşi Olivia ve köpekleri Daisy ile birlikte yaşıyor. Auggie, özel bir okul olan Beecher Prep’e gitmeye başlar. Nate, Auggie’nin diğer çocukların yanında olmalarından endişelenmektedir ancak Isabel başlamasını istiyor yoksa daha sonra daha da zorlaşacak.

Isabel bir tur için Auggie’yi okula getirir. Okulun yöneticisi Bay Tushman’la (Mandy Patinkin) tanışırlar. Auggie’yi kendisine rehberlik edecek olan üç çocuğa tanıtır – Jack Will (Noah Jupe), Julian (Bryce Gheisar) ve Charlotte (Elle McKinnon). Çocuklar Auggie’yi sınıflarına getirirler. Julian, Auggie ile dalga geçer, ama Jack ve Charlotte ona daha iyi davranırlar.

Mucize Lionsgate Filmi

filmden bir kare


Filmin Künyesi ve Bilgiler

Yönetmen: Stephen Chbosky

Senaryo: Stephen Chbosky ve Steven Conrad and Jack Thorne

Oyuncular: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay, Mandy Patinkin, Daveed Diggs

Bağlı Kalınan Roman: R. J. Palacio

Yapımcı: David Hoberman, p.g.a., Todd Lieberman, p.g.a.

Baş Yapımcılar: Jeff Skoll, Robert Kessel, Michael Beugg, R.J. Palacio, Alexander Young

Ülke: ABD

Yapım Yılı: 2017

Tür: Drama, Aile


Mucize Wonder Filmi Fragman