İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT HABERLERİ » Tasarım - Design » Cacharel ilkbahar yaz koleksiyonu 2018

Cacharel ilkbahar yaz koleksiyonu 2018

  Cacharel ilkbahar yaz koleksiyonu 2018

  Marakeş Büyüsü

  Cacharel; bu sezon rotasını, renkleri, desenleri, tarihi ve yaşayan dokusu ile büyüleyen masalsı MARAKEŞ’e çevirerek İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu ile sizleri gizemli ve cesur bir moda yolculuğuna çıkarıyor. Kentin dokularından çöle uzanan bu yolculuk, aynı zamanda da eşsiz bir deneyim sunuyor. Marakeş’in kaotikliği ve dinginliği buluşturan naif yaşam şekli, ışık yansımalarının yarattığı gölge oyunlarını içermekte. Yaşanmışlık içeren ahenk dolu tonları, samimi ve bir o kadar da iddialı duruşunun yanında çinileri, iklimi, tarzı, sanatı ve zanaatı da sezon boyu Cacharel erkeğine ilham veriyor.

  Marakeş Büyüsü
  Marakeş Büyüsü
  Marakeş Büyüsü

  KIZIL KENT’İN RENKLERİ: FAS KIRMIZISI ve DAHASI
  Marakeş’te gün batımı ışığıyla tüm şehri saran ve krallığın rengi olarak da bilinen Fas Kırmızısı, firmanın bu sezondaki vazgeçilmezlerinden. Bunun ötesinde çizgi dışı, bir o kadar da günlük hayatla uyumlu renkleri koleksiyona ilham katıyor. Çölün gizemini renklendiren kaktüs ve palmiye yeşilleri, şehrin dokusunun bazını oluşturan kum beji, gökyüzü iddiası getiren doygun çivit mavisi de denilebilecek Majorelle mavisi. Tüm bu renkler sezon boyu hem birbirleriyle ahenkle dans ediyor, hem de kendi içlerinde monokrom etkiler yaratarak modern bir duruş yakalıyor.

  YENİ NESİL SAFARİ
  Her sezon gezgin tarzı benimsemiş erkeklerin hayatını kolaylaştıran Cacharel, bu sezon seyyah ruhunu bir adım daha öteye taşıyor. Özgürleşen modayı kişisel deneyimlerle birleştirerek Marakeş’in iç içe geçen şehir ve çöl hayatından aldığı ilhamla seyyah safari ruhunu Cacharel yorumlamasıyla koleksiyona taşıyor. Tarz görünümünü bırakmadan inovatif kumaşlar ve kesimler ile konformist bir duruş sergileyen koleksiyon aynı zamanda legomatik tasarımları ile de modern erkeklerin kurtarıcısı oluyor.

  SANAT ve ZANAATA SAYGIYLA
  Cacharel erkeğinin sanatsever ruhu Marakeş’te tekrar anlamlanıyor. Marakeş çinilerinin kendine has desenleri, dönüşen ve etkileşen dünyayı temsil eden yaşanmışlık dolu dokular sunuyor. Zanaati sanatsal bir bakışla yorumlayan yerel dokumalar, dünyaca ünlü sanatçılara ilham veren çiçek ve bahçe kompozisyonları, her bir tasarım tuvalmişçesine koleksiyonda işleniyor. Desene desen çalışmalarda bu etki, sanatın günlük hayatın bir parçası olabileceğine gönderme yapıyor.

  Kızıl Kent MARAKEŞ’in tüm büyüsünü, hikayeleri ve detaylarıyla koleksiyona yansıtan marka, İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu ile seyahatten, sanattan ve özgürlükten beslenen özgün erkeğin yaşamında tamamlayıcı oluyor.

  Cacharel Hakkında:

  Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 17 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir giyim stili sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 21, yurt dışında 35 olmak üzere toplam 56 mağazaya sahip olan marka, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü. ‘Traveler’ konsepti ile seyahat etmeyi yaşam felsefesi haline getiren erkeklere seçkin çözümler sunan Cacharel, İlkbahar/Yaz 2018 sezonunda da özgün tavrını öne çıkaran ve ustaca bir araya getirilen bir giyim tarzı sunuyor.

  firma web sitesi

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin