Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi

Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi

By editor

Posted in , , , , , | Tags : , , , , ,

Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi

Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi tablosu yapılış tarihi: 1598, Teknik: Bakır üzeri boyama, Orijinal Boyut: 56 x 47 cm, Yer: Alte Pinakothek, Münih

Sanatçının en ünlü eserlerinden olan bu tabloda elinde terazi ve kılıcıyla temsil edilen adalet, gücü temsil eden aslanla birlikte zafer kazanmakta ve adaleti tesis etmektedir.

Adalet figürünün sahneyi boydan boya kaplayan duruş açısı sahneye çoşkulu bir etki katmakta, arka plandan tam ayrışma eksenine yerleştirildiği için de sahneye hakim olma özelliği katmaktadır.

Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Hans von Aachen Adaletin Yardımı ile Hakikatin Zaferi YAĞLIBOYA REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara, eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

yağlıboya reprodüksiyon

Share this story

btt