Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle

Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle

By editor

Posted in , , , , , | Tags : , , , ,

Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle

Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle tablosu yapılış tarihi: 1615, Teknik: Panel üzeri yağlıboya, Orijinal Boyut: 66 x 104 cm

Bu tabloda, bir çok sanatçıya ilham kaynağı olan ünlü mitolojik aşk öyküsünden bir sahne tasvir edilmiştir. Aşk ve güzellik tanrıçası Venüs ile  Persephone tarafından büyütülen Adonis’in öyküsü.

Sanatçı tablonun ağırlık merkezini sol tarafa taşımış Venüs’ün şuh vücut diline odaklamıştır. Rönesans geleneklerine uygun olarak arka planda derinliği vurgulayıp hareketlerin daha kolay hissedilmesini sağlamaya çalışmıştır.

Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Hans von Aachen Venüs ve Adonis Av Köpekleriyle YAĞLI BOYA REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara, eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

yağlıboya reprodüksiyon

Share this story

btt