Oswald Achenbach Napoli de Mehtap

Oswald Achenbach Napoli de Mehtap

By editor

Posted in , , , , , , | Tags : , , , , , , , ,

Oswald Achenbach Napoli de Mehtap

Oswald Achenbach Napoli de Mehtap tablosu yapılış tarihi 1886

Teknik: Tuval üzeri yağlıboya

Orijinal Boyut: 24 x 37 cm

Andreas Achenbach’ın kardeşi olan sanatçı özellikle İtalya seyahatlerindeki manzaralardan çok etkilenmiştir. Bir çok ressama ilham kaynağı olan Napoli manzarası sanatçının elinden basit ve kıvrak fırça darbeleriyle tam anlamı ile romantik bir atmosfere bürünmüş. Yakılan ateşten ve figürlerin kıyafetinden havanın serin olduğunu hissediyoruz. Bu hafif iç ürpertisine mehtap eşlik ediyor.

Kasten mi yoksa başka nedenden mi pek bilinmiyor ama sağ altta olduğu gibi bazı figürleri yarım bırakmış sanatçı. Tablonun dengesini zorlayabileceğinden de endişe etmiş olabilir. Çünkü ekseni ay ve onun suya vuran ışığı ile oluşturup, sol taraftaki ateşin ışığı ve figürler ile kompozisyonu tamamlamış.

Oswald Achenbach Napoli de Mehtap KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Oswald Achenbach Napoli de Mehtap YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlıboyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır.

Sipariş vermek için aşağıdaki linke tıklayarak, iletişim formumuza ilgili tablonun adını ve arzu ettiğiniz uzun kenar ebadını yazıp bize gönderiniz. Yetkililerimiz sizi fiyat, ödeme ve teslim süresi konusunda bilgilendireceklerdir.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

BU ESERİN YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYONUNU EDİNMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Tel: 0216 459 00 17 / 0553 985 18 38

Share this story

btt