İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı A » Ivan Konstantinovich Aivazovsky » Ayvazovski Fırtınalı Denizde Gemi

Ayvazovski Fırtınalı Denizde Gemi

  Ayvazovski Fırtınalı Denizde Gemi

  Ayvazovski Fırtınalı Denizde Gemi

  Tarih:

  Boyut:

  Yer: Özel Koleksiyon.

  Teknik: tuval üzeri yağlı boya

  Aivazovsky usta bu çalışmasında ( bir çok eserinde yaptığı gibi ) kompozisyonu dengeleme konusunda daha titiz davranmış. Gemiyi ve onun eğimli duruşunu merkeze oturtmakla birlikte dalganın paralel hareketi ve ışığını ön planda vurgulayarak asimetriyi güçlendermiş ve iki beyaz martı dokunuşuyla odağı sola doğru başarı ile çekmiş.

  Ayrıca, tablonun sol alt köşesindeki iki paralel dalga hareketi insanın kendisine şu soruyu sordurtuyor. Acaba ben başka bir geminin içinde bu sahneden uzaklaşmakta mıyım, yoksa ileriye doğru hareket eden ve belki öndekine yetişmeye çalışan bir gemide miyim?
  Bu hayal size kalmış. İsteyen de kıyıdan izlediğini hayal etsin.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin