Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

Tarih: 1618 – 1620,

Orijinal Boyut: 64 x 46 cm,

Yer: Königliche Gemäldegalerie Mauritshuis Den Haag.

Otuz çeşit çiçekten oluşan bu renkli buket Ambrosius Bosschaert’in ustalığının göstergelerinden biridir. Tabloda, çiçekler titizlikle ve detaylı çalışılmıştır, böylece her biri kolayca tanınabilmektedir. Bu resim, lale de dahil olmak üzere (ki o zamanlar Hollanda’da hala nadir bulunmaktadır) bilinen en güzel çiçeklere bir bakış sağlamaktadır.

Bosschaert bu tabloyu yapabilmek için yıl boyunca eskizleri üzerinde çalışmıştır. Çünkü, gerçek hayatta bu çiçekler farklı sezonlara ait çiçeklerdir.


Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo kanvas tablo (resim tuvali üzerine baskı)

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış tuval üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.


BOYUT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!