İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı B » Ambrosius Bosschaert » Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

  Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

  Ambrosius Bosschaert the Elder Pencerede Vazo

  Tarih: 1618 – 1620,

  Orijinal Boyut: 64 x 46 cm,

  Yer: Königliche Gemäldegalerie Mauritshuis Den Haag.

  Teknik: Çinko panel üzerine yağlı boya

  Otuz çeşit çiçekten oluşan bu renkli buket Ambrosius Bosschaert’in ustalığının göstergelerinden biridir. Tabloda, çiçekler titizlikle ve detaylı çalışılmıştır, böylece her biri kolayca tanınabilmektedir. Bu resim, lale de dahil olmak üzere (ki o zamanlar Hollanda’da hala nadir bulunmaktadır) bilinen en güzel çiçeklere bir bakış sağlamaktadır.

  Bosschaert bu tabloyu yapabilmek için yıl boyunca eskizleri üzerinde çalışmıştır. Çünkü, gerçek hayatta bu çiçekler farklı sezonlara ait çiçeklerdir.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.


  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanısıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da uzman bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.


  Tüm kanvas tablo çeşitlerimizi görmek için canvastar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin