İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı D » Da Vinci, Leonardo » Leonardo Da Vinci At ve Leda Eskizleri

Leonardo Da Vinci At ve Leda Eskizleri

  Leonardo Da Vinci At ve Leda Eskizleri
  TABLOYU BÜYÜK BOY İZLE

  Leonardo Da Vinci At ve Leda Eskizleri

  Tarih: 1503 – 1504,

  Teknik: Kağıt üzeri kalem ve mürekkep,

  Yer: Royal Collection Londra.

  Bu desende, Leonardo iki ayrı resim için çalışmaktadır. Binicinin aşağıya doğru uzandığını gösteren atların büyük eskizleri, Leonardo’nun en iddialı tablosu olan Anghiari Savaşı için yapılan bir etüddür. Milano’ya karşı ünlü bir Floransa zaferini betimleyen bu büyük boyutlu eserler, 1503 yılında Floransalı hükümet tarafından Palazzo della Signoria Büyük Konsey Odası için sipariş edildi. Leonardo 1506’da Milano’ya geri çağrıldığında yarım kaldı ve elli yıl sonra yok edildi. Küçük eskizler, Leda ve Kuğu kompozisyonu içindir.


  kanvas tablo – resim tuvali üzerine baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
  100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.

  Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanısıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da uzman bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin