İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı D » Da Vinci, Leonardo » Leonardo Da Vinci Fırtına Etüdü desen

Leonardo Da Vinci Fırtına Etüdü desen

  Leonardo Da Vinci Fırtına Etüdü
  TABLOYU BÜYÜK BOY İZLE

  Leonardo Da Vinci Fırtına

  Tarih: 1506 -1513,

  Orijinal Boyut: 20 x 15 cm,

  Yer: Royal Collection Londra.

  Alplerin eteklerinde bir vadiden geçen bir fırtına deseni olan çalışmada bulutların üstünde, güneş ışığında Alpler’in yüksek tepeleri bulunmaktadır. Leonardo tarafından kırmızı tebeşirle yapılmış bu tür manzaralar aralıklı olarak 1506-1513 yılları arasında Milano’daki ikinci ikamet dönemine tarihlenmektedir.

  Çizim hayal gücünün bir eseri değildir ve Leonardo’nun, hem Milano’nun kuzeyindeki Alpler’e aşina olduğu hem de meteorolojik olaylardan etkilendiği açıkça bellidir. Vadilerin detaylı tanımlarını ve ölçümlerini yapmıştır. Dünya’nın çok daha yaşlı olduğunu dağlardaki fosil kabuklarını keşfederek kaydetti.


  kanvas tablo – resim tuvali üzerine baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
  100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.

  Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanısıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da uzman bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin