İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı G » Jean Leon Gerome » Jean Leon Gerome Gerçeğin Açığa Çıkışı

Jean Leon Gerome Gerçeğin Açığa Çıkışı

  Jean Leon Gerome Gerçeğin Açığa Çıkışı

  Jean Leon Gerome Gerçeğin Açığa Çıkışı

  Tarih: 1896

  Boyut: 91 x 72 cm

  Yer: Musée d’art et d’archéologie Anne de Beaujeu

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Gerome, 1890’ların ortasından başlayarak, hayatının son on yılında, gerçeği çıplak bir kadın olarak betimlediği en az dört resim yaptı. Resimler, filozof Demokritos’un “gerçekte hiçbir şey bilmiyoruz; çünkü çıplak gerçek, bir kuyudadır.” aforizmasına atfen yapılmıştır. Eser Fransa’nın Moulins kentindeki Musée Anne de Beaujeu koleksiyonunda bulunmaktadır. Resim, 2012’de, Los Angeles, Paris ve Madrid’e seyahat ettikten sonra, müzede Gérôme tarafından yapılan çok sayıda çizim, eskiz ve varyasyon materyalleri ile birlikte sergilenmektedir.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.


  Etiketler:

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin