İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı P » Jean-François Pierre Peyron » Jean François Pierre Peyron Belisarius’un Konuk Edilişi

Jean François Pierre Peyron Belisarius’un Konuk Edilişi

  Jean François Pierre Peyron Belisarius'un Konuk Edilişi

  Jean François Pierre Peyron Belisarius’un Konuk Edilişi

  Tarih: 1779

  Boyut: 55 x 84,5 cm

  Teknik: Tuvale monte edili kağıt üzeri yağlı boya

  Yer: National Gallery Londra

  Resim, Jean-François Marmontel’in 1767’de basılan Belisaire adlı romanından bir bölümü temsil etmektedir. Roman, bu anlatıma göre kör olan ve yoksullaşan Bizans generali (yaklaşık 505-565) Belisarius’un efsanesine dayanmaktadır. Resim, Belisarius’un zor günler geçiren kahramanı tanıyan bir köylünün evinde konukseverlik gördüğü bölümü anlatıyor. Ailenin iki kadını, ona teşekkür etmek ve bereketini almak için bebeklerini onun dizine koymuşlardır. Köylünün oğlu, eski generalini düşünürken gözlerini karısından ve çocuğundan uzak tutmaktadır. Peyron, duygusal çatışmayı vurgulamak için zıt ışık ve gölgeleri ve farklı alanları kullanmıştır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Resim tuvali üzerine basılarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmektedir. Sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER

  Özel Sipariş

  Kanvas tablolar, kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirme imkanı sağlamaktadır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanı sıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  Çeşit Zenginliği

  Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin