İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT TEKNİKLERİ » Yağlı Boya » Camille Pissarro Crystal Palace

Camille Pissarro Crystal Palace

  Camille Pissarro Crystal Palace

  Camille Pissarro Crystal Palace

  Tarih: 1871

  Boyut: 47 x 73,5 cm

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya

  Yer: Art Institute of Chicago

  Pissarro, Londra’da kaldığı süre içinde komşu kasaba Sydenham’da, Joseph Paxton tarafından 1851’de Londra’daki Hyde Park için tasarlanan cam ve demirden yapılmış Crystal Palace’ı boyadı. Modern mimarisiyle hemen beğeni toplayan bina, yalnızca iki yıl sonra Sydenham’da sökülüp yeniden monte edildi. (1936’da bir yangında yok oldu.) Pissarro, bu küçük yağlıboya tablosunda, sanki ailelere ve “modern yaşam” sahnesine eşit yer vermek istercesine, dünyanın en büyük binası olarak kabul edilen binayı tuvalin sol tarafına ve Sydenham’ın daha yeni inşa edilmiş orta sınıf evlerini ve önünden geçen arabaları karşısına konumlandırmıştır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Diğer bir avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin