İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı P » Edward Henry Potthast » Edward Henry Potthast Nehir Kıyısında Mistisizm

Edward Henry Potthast Nehir Kıyısında Mistisizm

  Edward Henry Potthast Nehir Kıyısında Mistisizm

  Edward Henry Potthast Nehir Kıyısında Mistisizm

  Tarih: 1927

  Orijinal Boyut: 40,6 x 50,7 cm

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya

  Yer: Thyssen Bornemisza Museum Madrid

  Eser, sanatçının kompozisyon hakkındaki yaklaşımını sergiler. Tekneler veya binalar genellikle kompozisyonu çerçeveler. Uzaktaki teknenin ve kıyının tonal havası, akla Whistler’ın Thames Nehri’nin gece manzaralarını getiriyor. Ön planda suya bakan bir figür silueti, cesurca inşa edilen ancak aynı zamanda insan varoluşunun geçici niteliğini de çağrıştıran tablonun unutulmaz güzelliğine katkıda bulunuyor. Avrupa’dayken Fransız Empresyonistlerin etkisine girmiş olsa da, gün batımının neo-Empresyonist bir desene dönüşerek su üzerindeki yansımasının göz kamaştırıcı etkisi Potthast’ın yapıtlarında neredeyse benzersizdir. Beyaz, sarı ve turuncu ışığın koyu vuruşları, suyun serin lavanta tonlarıyla kontrast oluşturuyor.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlar. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Bir diğer avantaj ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin