İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı P » Nicolas Poussin » Nicolas Poussin Flora İmparatorluğu

Nicolas Poussin Flora İmparatorluğu

  Nicolas Poussin Flora İmparatorluğu

  Nicolas Poussin Flora İmparatorluğu

  Tarih: 1631

  Orijinal Boyut: 132 × 181,4 cm

  Teknik: Tuval üzeri yağlıboya

  Yer: Gemaldegalerie Alte Meister Dresden

  Poussin bu tablosunda, öldükten sonra çiçeğe dönüşen çok sayıda efsanevi figürü bir araya getiriyor. Bunu yaparken antik şair Ovid’in “Dönüşümler” adlı eserinde anlattığı anekdotları ele alıyor. Dans eden tanrıça Flora’nın etrafında gruplanmış kişiler arasında, kendi yansımasına aşık olan Narcissus ve kalçasındaki av yarasından Adonis çiçeklerinin filizlendiği Adonis yer alıyor. Mavi sümbüller, güzel sümbülün alnındaki ölümcül yaralanmadan filizlenir. Ve Ajax’ın intiharının dibinde bir karanfil büyüyor.
  Parlak, yoğun rengi ve esprili kompozisyonuyla tablo, doğayı ve dünyanın değişen doğasını büyük bir duygusallıkla ve şiirsellikle tasvir ediyor.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlar. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Bir diğer avantaj ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin