İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı R » Sanzio de Urbino Raphael » Raphael Aziz Petrus’un Kurtuluşu

Raphael Aziz Petrus’un Kurtuluşu

  Raphael Aziz Petrus'un Kurtuluşu

  Raphael Aziz Petrus’un Kurtuluşu

  Tarih: 1514

  Orijinal Boyut: 450 x 660 cm

  Teknik: Fresk

  Yer: Apostolic Palace, Vatikan

  Eser, 1514 yılında Raphael’in Vatikan’daki Apostolik Sarayı’ndaki şu anda Stanze di Raffaello olarak bilinen odaları fresklerle süslemek için yaptığı görevin bir parçası olarak yapıldı. Adını Heliodorus’un Tapınaktan Kovulmasından alan Stanza di Eliodoro’da bulunur. Resim, Elçilerin İşleri 12’de anlatıldığı gibi, Aziz Petrus’un Herod’un hapishanesinden bir melek tarafından nasıl kurtarıldığını gösteriyor.

  Fresk, mimari ögeler ve merdivenlerin oluşturduğu simetrik dengede üç sahneyi gösteriyor. Ortadaki melek Petrus’u uyandırır ve sağda ona uyuyan muhafızların yanından geçerken rehberlik eder. Sol tarafta bir gardiyan, görünüşe göre meleğin ürettiği ışığı fark etmiş ve mucizevi bir şekilde aydınlatılmış hücreyi işaret ederek bir yoldaşını uyandırmış. Bu sahneler, Petrus’un sağdaki sakin çıkışına özenli bir drama katmaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELE VE CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VER

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlar. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Bir diğer avantaj ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  Etiketler:

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin