ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı R » Rembrandt » Rembrandt Adam Portresi Etüdü

Rembrandt Adam Portresi Etüdü

Rembrandt Adam Portresi Etüdü

Rembrandt Adam Portresi Etüdü

Rembrandt Adam Portresi Etüdü

Rembrandt Adam Portresi Etüdü tablosu yapılış tarihi 1630-1631. Bu resim, yaşlı bir adamın yüz ifadesini konu almaktadır. Bu portre Rembrandt’ın babasının portrelerinden biri olduğunu düşündürmüştür. Uzun yıllar boyunca, resim Rembrandt’a atfedilmiştir. Ancak, 1999 yılında yapılan bakım çalışmaları sırasında tablonun Rembrandt’ın en iyi öğrencilerinden biri tarafından yapılmış olduğunu ortaya koymuştur.

Orijinal Boyut: 47 x 39 cm

Yer: Königliche Gemäldegalerie Mauritshuis Den Haag


kanvas baskı tablo

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış tuval üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.

Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

BU ESERİN KANVAS BASKI TABLOSUNU SATIN ALMAK İÇİN TABLO İSMİNİ YAZ MESAJ GÖNDER