İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı R » Rembrandt » Rembrandt Dr Tulp’un Anatomi Dersi

Rembrandt Dr Tulp’un Anatomi Dersi

  Rembrandt Dr Tulp'un Anatomi Dersi

  Rembrandt Dr Tulp’un Anatomi Dersi

  Rembrandt Dr Tulp’un Anatomi Dersi tablosu yapılış tarihi 1632. Rembrandt yirmi beş yaşındayken Amsterdam cerrahlarının portrelerini yapmayı istiyordu. Bu imkana, 1632 Ocak ayında Dr Nicolaes Tulp tarafından verilen anatomi dersi için sipariş alınca kavuştu.

  Rembrandt cerrahları çalışırlarken canlandırdı. Kompozisyonda herkes farklı yerlere bakmaktadırlar. Dinamizm ışık ve karanlık arasındaki büyük kontrastlar ile sahneye eklenmiştir. Bu eserde, genç ressam efsanevi tekniğini ve gerçekçi portreler yapma konusundaki büyük yeteneğini sergilemiştir.

  Orijinal Boyut: 162 x 216 cm

  Yer: Königliche Gemäldegalerie Mauritshuis Den Haag


  kanvas baskı tablo

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
  100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış tuval üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
  Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.


   

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin