İçeriğe geç
ana sayfa » SİNEMA DÜNYASI » Sinema Tarihinden » 2016 - 2020 » Her şey mümkün filmi 19 Mayıs’ta vizyonda

Her şey mümkün filmi 19 Mayıs’ta vizyonda

  Her şey mümkün filmi

  Her şey mümkün Filmin Konusu

  Aldatılan kadınların hikayesini hiç böyle izlemediniz! Eğlenceli, romantik, her anı sürprizlerle dolu Her Şey Mümkün, vizyona bomba gibi giriyor. İddialı oyuncu kadrosu ve mafyanın, ihanetin, kumpasın, magazin dünyasının karmaşasını konu alan film düşmeyen temposu ile dikkat çekiyor. Usta oyuncu Yetkin Dikinciler’in birbirine çok benzeyen iki adamın kesişen öyküsünü ve değişen hayatlarını aynı anda oynadığı filmi, yönettiği reklam filmleriyle tanınan Alper Babayağmur yazıp, yönetti.

  İddialı oyuncu kadrosu

  İddialı oyuncu kadrosuyla göz dolduran Her Şey Mümkün, daha önce hiçbir sinema filminde bir araya gelmeyen isimleri buluşturdu. Başrollerini Yetkin Dikinciler ve Azra Akın’ın paylaştığı Her Şey Mümkün’ün oyuncu kadrosunda, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Bahtiyar Engin, Kaan Girgin, Bora Sivri, Umut Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen gibi güçlü isimler yer alıyor. Çekimleri yaklaşık iki yıl süren film, beş farklı şehirde ve 45 farklı mekânda çekildi.

  Hakan Akkaya’dan özel tasarım

  Düşmeyen temposu ile dikkat çeken ve ünlü modacı Hakan Akkaya’nın da kendisi olarak yer aldığı filmin önemli bölümlerinden biri olan defile sahnesinde, yurt dışından gelen mankenler rol aldı. Akkaya’nın Azra Akın’a özel olarak hazırladığı saf ipekten özel kostüm, filme damgasını vuracak.

  İlklere imza atan film Her Şey Mümkün

  Radyo dünyasının ünlü ve sevilen isimleri Bay J, Hop Dedik Ayhan, Cem Arslan (Gazoz Ağacı) ve Tamer Gül (Bilo Ağa)’nın da rol aldıkları filmde, duayen oyuncu Haldun Dormen, hayatında ilk kez eline silah alarak bir mafya babasını canlandırdı. Kaan Girgin, yıllar sonra sinemaya bu filmle dönüş yaptı.

  Her şey mümkün filmi
  filmden bir kare

  Farklı dünyalar, kesişen hayatlar

  Eğlence, aşk ve macera dolu hikayesiyle şaşırtırken, girift senaryosuyla da izleyicisine her an farklı sürprizler sunan Her Şey Mümkün’ün hikayesi ise şöyle:

  Kendi küçük dünyasında yaşayıp giden tesisatçı İbrahim, bir gün piyangodan büyük ikramiyeyi kazanır. Tüm hayatını geride bırakır ve uzun bir tatile çıkar. Otelde tanıştığı ünlü manken Pelin’le aşk yaşamaya başlar. Ancak gerçek, hiç de göründüğü gibi değildir. İbrahim, ikizi kadar benzediği ünlü bir iş adamının yerine geçmiştir. Her şey yolunda giderken, Pelin ile İbrahim arasında aşk başlar… Bir yanda İbrahim’in geride bıraktıkları, bir yanda zenginlerin dünyasındaki oyunlar… Mafyanın, ihanetin, kumpasın ve magazin dünyasının karmaşası içinde, kadınlar ipleri ele alır. İşte hikaye o zaman başlar.


  Her şey mümkün filmi
  film afişi

  Filmin Künyesi ve Bilgiler

  Yazan – Yöneten: Alper Babayağmur

  Oyuncular: Yetkin Dikinciler, Azra Akın, Levent Ülgen, Goncagül Sunar, Mehtap Bayrı, Bahtiyar Engin, Kaan Girgin, Bora Sivri, Umut Oğuz, Tamer Gül ve Haldun Dormen

  Senaryo: Alper Babayağmur, Ayşe Babayağmur Apa, Mehmet Şen

  Yapımcı: Binali Kılıç

  Yardımcı Yönetmen: Cüneyt Özen

  Uygulayıcı Yapımcı: Berna Berdan

  Görüntü Yönetmeni: Ferit Çetinkaya

  Kreatif Direktör: Murat Şenel

  Makyaj: Figen Tokmak

  Grafik: Efektürk

  Müzik: Bayülken

  Yapım: Netvizyon Mediapark

  Filmin Türü: Komedi, Macera, Romantik

  Yapım Yılı: 2017

  Ülke: Türkiye

  Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2017


  FRAGMAN


   

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin