İçeriğe geç
ana sayfa » SANAT TEKNİKLERİ » Yağlı Boya » Oswald Achenbach Napoli’de Mehtap

Oswald Achenbach Napoli’de Mehtap

  Oswald Achenbach Napoli'de Mehtap

  Oswald Achenbach Napoli’de Mehtap

  Tarih: 1886,

  Orijinal Boyut: 24 x 37 cm.

  Yer: Özel Koleksiyon.

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Andreas Achenbach’ın kardeşi olan sanatçı özellikle İtalya seyahatlerindeki manzaralardan çok etkilenmiştir. Bir çok ressama ilham kaynağı olan Napoli manzarası sanatçının elinden basit ve kıvrak fırça darbeleriyle tam anlamı ile romantik bir atmosfere bürünmüş. Yakılan ateşten ve figürlerin kıyafetinden havanın serin olduğunu hissediyoruz. Bu hafif iç ürpertisine mehtap eşlik ediyor.

  Kasten mi yoksa başka nedenden mi pek bilinmiyor ama sağ altta olduğu gibi bazı figürleri yarım bırakmış sanatçı. Tablonun dengesini zorlayabileceğinden de endişe etmiş olabilir. Çünkü ekseni ay ve onun suya vuran ışığı ile oluşturup, sol taraftaki ateşin ışığı ve figürler ile kompozisyonu tamamlamış.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin