İçeriğe geç
ana sayfa » EKOLLER » Barok » Francesco Albani Mary Magdalene Vecd Halinde

Francesco Albani Mary Magdalene Vecd Halinde

  Francesco Albani Mary Magdalene Vecd Halinde

  Francesco Albani Mary Magdalene Vecd Halinde

  Tarih: 1640

  Boyut: 42,1 x 27,4 cm

  Yer: Saint Louis Art Museum

  Teknik: Bakır üzerine yağlı boya.

  Eserde bir Hıristiyan azizi olan Mecdelli Meryem, melekler tarafından gökyüzüne taşınıyor. Azize, yaşamının sonlarına doğru güney Fransa’da bir mağarada yaşamıştır. Burada tasvir edilen günlük dua ritüeli, onu yukarıya taşıyan bir grup melek tarafından kolaylaştırılan cennete yükselişini tasvir etmektedir. 17. yüzyılda, Hıristiyanlar onun dönüştürülmüş bir fahişe olduğuna inanıyorlardı (şimdi doğru olmadığı biliniyor). Yaşamı, Protestanlığın ilkelerini benimsemiş ve geçmişlerinden vazgeçip Katolik Kilisesi’ne dönebilecek olanlara örnek teşkil etmiştir. Francesco Albani’nin insan formundaki ustalığı Bologna kentindeki eğitiminden kaynaklanmaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Resim tuvali üzerine basılarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmektedir. Sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER

  Özel Sipariş

  Kanvas tablolar, kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirme imkanı sağlamaktadır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanı sıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin