İçeriğe geç
ana sayfa » EKOLLER » Empresyonizm » Camille Pissarro Kahvesini Hazırlayan Köylü Kadın

Camille Pissarro Kahvesini Hazırlayan Köylü Kadın

  Camille Pissarro Kahvesini Hazırlayan Köylü Kadın

  Camille Pissarro Kahvesini Hazırlayan Köylü Kadın

  Tarih: 1881

  Boyut: 65,3 x 54,8 cm

  Teknik: Tuval üzerine yağlı boya

  Yer: Art Institute of Chicago

  1880’lerde, orijinal Empresyonist ressamların çoğunun bağımsız tarzlar peşinde koşmaya başladığı bir dönemde Camille Pissarro, grubu bir arada tutmak için aktif olarak çalıştı. Gustave Caillebotte ve Claude Monet’yi 1882’deki yedinci Empresyonist sergiye katılmaya ikna etti. Ayrıca köylü kızlarını konu alan kendi tablolarından bir kısmını sergiledi. Burada, yan yana uygulanan ve bazen daha kalın boya lekeleriyle kaplanan küçük fırça darbeleri, şekil ve ortamı bütünleştirmeye ve genç kadının yünlü giysilerinin dokularını çağrıştırmaya hizmet eden düzensiz yapılı bir yüzeyle sonuçlanmaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlar. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin