İçeriğe geç
ana sayfa » resimler » Nikolai Ge Hakikat Nedir? İsa ve Pilate

Nikolai Ge Hakikat Nedir? İsa ve Pilate

  Nikolai Ge Hakikat Nedir? İsa ve Pilate

  Nikolai Ge Hakikat Nedir? İsa ve Pilate

  Tarih: 1890

  Boyut: 233 x 171 cm.

  Yer: Tretyakov State Gallery Moskova.

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Geç Dönem çalışmalarında (1880 sonrası) Ge İsa’nın Tutkusu temasına yönelir. Bu resmin konusu Yuhanna’ya göre İncil’in 18. bölümünden alınmıştır. İsa’nın: “… bu nedenle dünyaya geldim, gerçeğe tanıklık etmeliyim” sözlerine karşılık, Pontius Pilate “Gerçek nedir?” diye sorar. Sanatçı, Mesih’i duvarı arkasına almış ve bir sütun veya bir ağaç gövdesi gibi sağlam bir şekilde ayakta durur pozisyonda tasvir eder. Pilate figürü ise güneşli zemindedir ve bir pagan idolüne benzer. Ana karakterler parlak bir ışık izi ile bölünür. Leo Tolstoy, bu tablo hakkında sevinçle şöyle yazar: “Mesih ve dünya arasında barış olamaz ve bu tarih için doğru olduğu gibi zamanımız için de doğrudur.”

  Ancak eser genel teamüllere uygun bulunmayarak 1890 sergisine kabul edilmeyip reddedildi.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Resim tuvali üzerine basılarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Özel Sipariş

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  Sanata Yakınlaşma

  Teknik özellik ve farklılıkların yanı sıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da uzman bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin