İçeriğe geç
ana sayfa » resimler » Vincent van Gogh Vazoda Güller

Vincent van Gogh Vazoda Güller

  Vincent van Gogh Vazoda Güller

  Vincent van Gogh Vazoda Güller

  Tarih: 1890

  Boyut: 93 x 74 cm,

  Yer: Metropolitan Museum of Art New York,

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Van Gogh, Mayıs 1890’da Saint-Rémy’deki akıl hastanesinden ayrılmasının arifesinde , hem Güller hem de Süsenlerin bulunduğu, dört natürmorttan oluşan istisnai bir grup resmetti. Bu buketler ve benzerlerini – süsenlerin dik bir kompozisyonu (Van Gogh Müzesi, Amsterdam) ve yatay bir gül kompozisyonu (National Gallery of Art, Washington, DC) – Arles’da yaptığı daha önceki Ayçiçeği ile aynı seviyede bir dizi veya topluluk olarak tasarladı.

  Tablodaki pembe izler ve zamanla solmuş olan gül yaprakları, eskiden daha canlı olan “sarı-yeşil bir arka planda ve yeşil bir vazodaki pembe gül tuvalini” hatırlatmaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin