Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid

Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid

By editor

Posted in , , , , , | Tags : , , ,

Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid

Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid tablosu yapılış tarihi 1600, Teknik: Panel üzeri yağlıboya, Orijinal Boyut: 163 x 113 cm, Yer: Kunsthistorisches Museum,Viyana

Eserde, Yunan mitolojisinin önemli figürlerinden olan doğanın yenileyicisi ve yaşamın simgesi olan şarap, coşku Tanrısı Baküs, namus ve yasa koyucu tanrıça Ceres ve aşk tanrısı Cupid tasvir edilmektedir. Baküs ayakta ve Ceres’e ikramda bulunmakta Cupid ise meyve sepeti ile bu ikrama destek olmaktadır.

Baküs’ün bakışları direk Ceres üzerindedir. Ancak, Ceres memnun ama hafif kaygılı bir ifadeyle yüzünü bize dönmüştür. Cupid ise sahne dışına taşan bakışlarla ve hatta yukarıya doğru bakarak sahnenin çok da istekli bir katılımcısı olmadığı ifadesini oluşturmaktadır.

Rönesans’tan Barok döneme doğru geçişi tanımlayan maniyerizme uygun olarak, araka plan renkleri koyulaşmış ve figürler üzerinde ışığın güçlendirilmiş olduğunu gözlemleriz.

Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Hans von Aachen Bacchus Ceres Cupid YAĞLI BOYA REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara, eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

yağlıboya reprodüksiyon

Share this story

btt