Andreas Achenbach Ebbe

Andreas Achenbach Ebbe tablosu

By editor

Posted in , , , , , , | Tags : , , , , , , , ,

Andreas Achenbach Ebbe

Andreas Achenbach Ebbe tablosu yapılış tarihi 1837

Teknik: Tuval üzeri yağlıboya

Yer: Lower Saxony State Museum, Hannover

Romantik dönemin önemli temsilcilerinden olan sanatçı bu tablosunda bize bir doğa olayı olan gel git sahnesi sunmakta. Balığa çıkılan bu sahil bölgesinde sahildeki tekneler hazırlık yapmaktadır. Ancak merkezde yer alan karadaki yıpranmış büyük tekne, doğa olayının gücünü temsil etmekte. Ancak, bu tekne bir taraftan civar mukimleri ve balıkçılar için bir dinlenme ve sığınak vazifesi görmekte.

Kompozisyon dengesini ise, teknenin hafif sağa yatan direği ile tablonun sağına doğru yükselen tepelerin eğim karşıtlığı üzerine kurmuş. Ufuk çizgisi ise tam bu karşıtlığı dengeler ölçü ve konumda kullanılmış. Yumuşak toprak renklerinin hakim olduğu ön plan gökyüzünün puslu maviliği ile ortak bir nota üretiyor gibi.

Andreas Achenbach Ebbe KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Andreas Achenbach Ebbe YAĞLI BOYA REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder ya da hemen ara

BU ESERİN YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYONUNU SATIN ALMAK İÇİN MESAJ GÖNDER

Share this story

btt