İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı A » Andreas Achenbach » Andreas Achenbach Ebbe

Andreas Achenbach Ebbe

  Andreas Achenbach Ebbe

  Andreas Achenbach Ebbe

  Tarih: 1837,

  Boyut:

  Yer: Lower Saxony State Museum, Hannover.

  Teknik: Tuval üzeri yağlıboya.

  ESER ANALİZİ

  Romantik dönemin önemli temsilcilerinden olan sanatçı bu tablosunda bize bir doğa olayı olan gel git sahnesi sunmakta. Balığa çıkılan bu sahil bölgesinde sahildeki tekneler hazırlık yapmaktadır. Ancak merkezde yer alan karadaki yıpranmış büyük tekne, doğa olayının gücünü temsil etmekte. Ancak, bu tekne bir taraftan civar mukimleri ve balıkçılar için bir dinlenme ve sığınak vazifesi görmekte.

  Kompozisyon dengesini ise, teknenin hafif sağa yatan direği ile tablonun sağına doğru yükselen tepelerin eğim karşıtlığı üzerine kurmuş. Ufuk çizgisi ise tam bu karşıtlığı dengeler ölçü ve konumda kullanılmış. Yumuşak toprak renklerinin hakim olduğu ön plan gökyüzünün puslu maviliği ile ortak bir nota üretiyor gibi.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin