Hendrick Avercamp Nehir Kenarı

Hendrick Avercamp Nehir Kenarı
Nehir Kenarı

Hendrick Avercamp Nehir Kenarı

Tarih: 1620 – 1625

Orijinal Boyut: 24 x 39 cm

Frits Lugt tarafından satın alınan tabloların çoğu gibi, bu eser de  olağandışı bir resimsel konuya sahiptir. Çoğunlukla patencilerle kış manzaraları temalarını işleyen biri olarak bilinen Avercamp, bu çalışmasında nehir kenarı tarafından yaz etkinliklerini gösteriyor. Ördek avcısı, balıkçılar, çocukları ve dadılarıyla zarif bir çift. Ufukta, Avercamp’ın yaşadığı ve çalıştığı şehir olan Kampen yatıyor.

KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder ya da hemen ara

BU ESERİN KANVAS BASKI TABLOSUNU SATIN ALMAK İÇİN TABLO İSMİNİ YAZ MESAJ GÖNDER