Frederic Edwin Church Ege Denizi

Frederic Edwin Church Ege Denizi tablosu

By editor

Posted in , , , , , , , | Tags : , , , , , , , ,

Frederic Edwin Church Ege Denizi

Tarih: 1877

Orijinal Boyut: 137,2 x 214 cm

Yer: Metropolitan Museum of Art New York

Sanatçı, 1867-69 yıllarında Yakın Doğu ve Avrupa’yı gezdi. Son büyük resmi olan “Ege Denizi”, sanatçının farklı yerlerde yaptığı eskiz ve fotoğraflara dayanan “kompozit” bir manzaradır. Solda, şu anda oyulmuş kaya kenti Petra’nın unsurları vardır. Sağda, Suriye’de görülen antik Roma sütunları; Uzakta, Atina’daki Akropolis’i çağrıştıran Konstantinopolis ve klasik kalıntıları gösteren bir cami bulunmaktadır. Çift gökkuşağı, idealize edilmiş sahne için mükemmel bir aydınlatma sağlar. Tarih ve İncil tarafından kutsallaştırılan bu Eski Dünya siteleri, yeni bilimsel keşiflerin inancına meydan okuduğu bir zamanda Kilise’nin inançlarını doğrulamaya yardımcı olmuştur.

KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

Frederic Edwin Church Ege Denizi YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder ya da hemen ara

BU ESERİN YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYONUNU SİPARİŞ VERMEK İÇİN TABLO İSMİNİ YAZ MESAJ GÖNDER

Share this story

btt