Asher Durand Thanatopsis’den Manzara

Asher Durand, Thanatopsis'den Manzara
TABLOYU BÜYÜK BOY İZLE

Asher Durand Thanatopsis’den Manzara

Tarih: 1850,

Boyut: 100.3 x 154.9 cm,

Yer: Metropolitan Museum of Art New York.

William Cullen Bryant’ın “Thanatopsis” adlı şiirinden esinlenerek yapılan bu manzara ilk kez 1850’de Ulusal Tasarım Akademisi’nde sergilendi. Katalogda, Bryant’ın şiirinden satırlara da yer verildi. Sergiden sonra, resim Amerikan Sanat Birliği tarafından alındı ve aynı yıl üyelerden birine verildi. Durand’ın oğlu, bundan sonra babasının resmi geri aldığını, parçalarını yeniden boyadığını ve Bay B.F. Gardner’a sattığını belirtti. Durand, çalışmalarında model olarak kullandığı Thomas Cole’un ölümünden sonra büyük manzaralar yapmaya başladı. Bir cenazenin, bir çiftçinin günlük çalışmasının ve antik doğadaki insan kalıntılarının varlığı,  yeryüzünün kalıcılığına ve insanın yaratılışına ve toprağa dönüşmesine vurgu yapar.


kanvas tablo – resim tuvali üzerine baskı

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Sanata Yakınlaşma

Teknik özellik ve farklılıkların yanısıra, kanvas tablolar bütçe avantajı nedeniyle dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırmaktadır. Her ne kadar orijinali gibi olmasa da uzman bir ekip tarafından hazırlanan kanvas tablolar oldukça nitelikli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Tabloların asılları ile kıyaslandığında fiyat açısından büyük avantaja sahiptir.

Dekoratif Çeşitlilik

Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER