İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı G » Thomas Gainsborough » Thomas Gainsborough Pazara Giderken

Thomas Gainsborough Pazara Giderken

  Thomas Gainsborough Pazara Giderken

  Thomas Gainsborough Pazara Giderken

  Tarih: 1786

  Orijinal Boyut: 153 x 184 cm

  Yer: National Gallery Londra

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Atlı arabası pazara giderken ormanlık bir yol boyunca ilerlemektedir. İki kız ve köpekleri dev tekerleğinin yanından geçmektedir. İki kız ise arabanın üstündeki ürünlerin üstüne tünemiş oturmaktadırlar. Havuçlar sepetten dökülmekte ve şalgam, patates ve lahana gevşek bir şekilde yığılmıştır. Büyük kız, belki de ağaçların altından geçerken ya da odun toplayan odun toplayıcısına tepki olarak gözlerini titrek güneş ışığından gölgelemek için bir kolunu kaldırmıştır. Sepetleri, demetleri ve köpekleri ile iki yorgun gezgin yol kenarında durmaktadırlar.

  Bu Gainsborough’nun ölmeden yaklaşık 18 ay önce yaptığı son manzaralarından biridir.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Resim tuvali üzerine basılarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Özel Sipariş

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Diğer bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Sipariş şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder

  BU ESERİN KANVAS BASKI BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN MESAJ GÖNDER


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin