İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı G » Vincent van Gogh » Vincent van Gogh Zeytin Ağaçları

Vincent van Gogh Zeytin Ağaçları

  Vincent Willem van Gogh Zeytin Ağaçları

  Vincent van Gogh Zeytin Ağaçları

  Tarih: 1889,

  Orijinal Boyut: 73 x 92 cm,

  Yer: Museum of Modern art, New York.

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya.

  Resmin Analizi

  Akdeniz’de sıcak bir öğleden sonrası. Kabarık bir toprak ve kıvrım kıvrım sıralanmış Alpler’e ektoplazmik bir bulut eşlik ediyor. Gökyüzü sanki suyla yıkanmış gibi. Duygusal olarak yüklü bu doğa vizyonunda güç ve devinim ön plandadır. Aynı oranda da gerçeklikle sıkı sıkıya bağ kurmaktadır. Temel ve tek bir güçten kaynaklanıyor gibi görünen ortak hareketlilik bütün nesneleri etkilemektedir. Lakin nesneler tekilliklerini ve benzersiz ritimlerini muhafaza etmeye devam etmektedirler.

  Tablonun alt kısmında yer alan toprağın kıvrımlı hareketi ile gökyüzündeki bulutun hareketi eseri sağ ve sol tarafa doğru genişletip geriyor izlenimi vermektedir. Aynı oranda bu hareket tablonun orta yukarı aşağı eksenine doğru topluyor gibidir. Bu devinim ekspresyonist resmin temel özelliklerinin kurgulandığı bir belge niteliği taşımaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin