İçeriğe geç

CANVASTAR®

Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

Siteye Gidin


ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı G » Jan Gossaert » Jan Gossaert Kralların Tazimi Tablosu

Jan Gossaert Kralların Tazimi Tablosu

  Jan Gossaert Kralların Tazimi

  Jan Gossaert Kralların Tazimi

  Tarih: 1500 – 1515

  Orijinal Boyut: 177 x 161 cm

  Yer: National Gallery, Londra,

  Teknik: Ahşap üzeri yağlı boya.

  ESER ANALİZİ

  Bu büyük sunak, saray gibi ama harap bir binada annesinin kucağında oturan bebek İsa’ya köylülerin, hayvanların, meleklerin ve zengin giyimli kralların ve saraylıların saygılarını sunmalarını konu edinir.

  Jan Gossaert imzasını soldaki kral Balthasar’ın şapkasına ve görevlisinin gümüş yakasına yerleştirmiştir. Teknik analizler, sanatçının bu tabloya çok büyük zaman ve çaba harcadığını ve üstün becerisini kanıtlar niteliktedir. Görünüşe göre Gossaert’ın kendisi tarafından yapılan hatırı sayılır miktarda eksik bıraktığı noktaları tüm aşamalarda tekrar tekrar çalıştığı anlaşılmaktadır. Özellikle ön plandaki Caspar’ın yanağından çıkan tüyler ve şapkasının süslemesi virtüözvari ayrıntıları içermektedir

  1600’e gelindiğinde bu resim büyük ihtimalle Doğu Flanders’deki Geraardsbergen’deki (Graamont) St. Adrian manastırındaydı. Eserin muhtemelen Geraardsbergen yakınlarındaki Boelare lordu Daniel van Boechout’un cenaze şapeli için yaklaşık 1510 ve 1515 yılları arasında yapıldığı anlaşılmaktadır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır.

  Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

  Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır. Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.


  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!


  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yenileyebilir ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde ve oluşturmada kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.