İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı P » Camille Pissarro » Camille Pissarro Bahçe Önünde Eragny

Camille Pissarro Bahçe Önünde Eragny

  Camille Pissarro Bahçe Önünde Eragny

  Camille Pissarro Bahçe Önünde Eragny

  Tarih: 1887

  Boyut: 59 x 71,7 cm

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya

  Yer: Art Gallery of New South Wales, Sydney

  1884 ile 1888 yılları arasında Pissarro, genç Seurat’nın pointilist yöntemini denedi. Büyük bir adım değildi belki ama, sanat tarihi açısından Pissarro’nun üslup değişikliği, ne kadar anlık olursa olsun, empresyonizmin avangard yükselişinin sona ermesiyle örtüşüyordu. Tablo, bu büyüleyici ara dönemde boyandı. Pissarro, kendine özgü tarzın ilkelerini ve tekniklerini tamamen özümsemiştir. Form, bireysel vuruşların veya pigment ‘noktalarının’ ayrı ayrı yan yana getirilmesiyle oluşturulur. Atmosfer, kromatik parıltıyla kaplanmıştır. Yüzey tek bir bütün olarak ele alınır. Pointilist (Noktacı) resmin etkisini ortadan kaldıran mekanik etki, Pissarro’nun tasarımın iç dinamiklerine dair keskin anlayışıyla ortadan kaldırılıyor. Sağdan izinsiz giren gölgeler kasıtlı olarak saftır. Bu, Gauguin ve Cezanne gibi genç nesil post-empresyonistler için önemli bir yenilik olacaktır.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin