İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı P » Camille Pissarro » Camille Pissarro Jalais Tepesi Pontoise

Camille Pissarro Jalais Tepesi Pontoise

  Camille Pissarro Jalais Tepesi Pontoise

  Camille Pissarro Jalais Tepesi Pontoise

  Tarih: 1867

  Boyut: 87 x 114,9 cm

  Teknik: Tuval üzeri yağlı boya

  Yer: Metropolitan Museum of Art New York

  Paris’in hemen kuzeybatısındaki Pontoise’un bu görünümü, Pissarro’nun kırsal Fransız manzarasının yenilikçi bir ressamı olarak ününün pekişmesine yardımcı oldu. Eleştirmen Émile Zola, 1868 Salonu’nda başka bir rustik sahneyle birlikte gösterildiğinde resmi coşkuyla övdü ve şöyle yazdı: “Burası modern kırsal bölge. İnsan, bir adamın dünyayı çevirerek ve keserek geçtiğini hissediyor… Ve bu küçük vadi, bu tepenin kahramanca bir sadeliği ve açık sözlülüğü var. Bu kadar görkemli olmasaydı hiçbir şey bu kadar banal olamazdı. Ressamın mizacı, sıradan gerçeklikten yola çıkarak, hayat ve güce dair ender bir şiir çizmiş.”

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin