İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı R » Sanzio de Urbino Raphael » Raphael Kutsal Aile Meşe Altında

Raphael Kutsal Aile Meşe Altında

  Raphael Kutsal Aile Meşe Altında

  Raphael Kutsal Aile Meşe Altında

  Tarih: 1518 – 1520

  Orijinal Boyut: 144 x 110 cm,

  Teknik: Ahşap üzeri yağlı boya

  Yer: Museo del Prado Madrid.

  Antik bir harabeye yaslanan Aziz Joseph, kucağındaki Çocuk İsa’yla oturan Meryem Ana’ya bakıyor. İsa da Aziz Yuhanna’dan Ecce Agnus Dei yazan bir rulo alıyor. Tanrı Kuzusu anlamına gelen bu Latince yazıt, tıpkı Yahudilerin kuzuları kurban ettiği gibi, insanlığı günahtan kurtarmak için kendini feda eden İsa’nın Çilesinden söz etmektedir. Ana grubun arkasında duran meşe ağacı, esere adını vermekte ve figürleri arka plandaki manzaradan ve soldaki Caracalla Hamamı kalıntılarından ayırmaktadır. Bu eserin kompozisyonu, muhtemelen ilk taslağı da yapan Raphael tarafından çizilmişti. Ancak, eser Giulio Romano tarafından rötuşlanacak ve tamamlanacaktı. Manzaraya verdiği önem ve kontrast ışığa olan ilgisi bu tabloda belirgindir. Bu tabloda figürler piramit şeklinde değil çapraz olarak düzenlenmiştir.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELE VE CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VER

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlar. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Özel Sipariş Kanvas Tablo

  Bir diğer avantaj ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamaktadır. Ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.

  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin