İçeriğe geç
ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı A » Edwin Austin Abbey » Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

  Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

  Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

  Tarih: 1898,

  Orijinal Boyut: 137,8 x 323,2 cm,

  Yer: Metropolitan Museum of Art, New York.

  Teknik: Tuval üzeri yağlıboya.

  ESER ANALİZİ

  Akademik eğitim almış olan sanatçı bu eserinde Shakespeare’in Kral Lear yapıtının sahnesine götürüyor bizi. Bildiğiniz gibi Kral Lear yorgun düşmüştür ve krallığını üç kızı arasında pay edecektir. Ancak, ne kadar büyük bir hata yaptığını daha sonra anlayacaktır.  Sahnedeki figürler büyük olasılıkla Kralın iki kızıdır.

  Sanatçının eğitimi gereği özellikle kıyafetlerdeki güçlü detaylar dikkati çekicidir. Işığı çok yumuşak tonlarda kullanan sanatçı öndeki ve sırtı dönük olan figürü biraz daha güçlendirmiştir.

  Resim Tuvali Üzerine Baskı

  Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmaktadır. Böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

  BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

  Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülmektedir. Böylece tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verecektir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

  Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

  Dekoratif Çeşitlilik

  Kanvas tablo tercihi için diğer önemli bir konu ise çeşit zenginliğidir. Ev ya da işyerimizi dekore ederken seçip beğendiğimiz çalışmalar zaman içerisinde ilk başlardaki zevkimize uygun düşmemeye başlayabilir. Bu durumda, uygun bütçe nedeniyle ortamınızdaki tabloları rahatlıkla yeniler ve yepyeni bir konsept oluşturabilirsiniz. Bu tür konsept yenilemelerinde kurumsal olarak yanınızda olduğumuzu ve her zaman danışabileceğinizi bilmenizi isteriz.


  CANVASTAR®

  Türkiye'nin En Zengin ve Kaliteli Kanvas Tablo Koleksiyonu

  Siteye Gidin