ana sayfa » ÜNLÜ RESSAMLAR LİSTESİ » Soyadı A » Edwin Austin Abbey » Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden
Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Tarih: 1898,

Orijinal Boyut: 137,8 x 323,2 cm,

Yer: Metropolitan Museum of Art, New York.

Teknik: Tuval üzeri yağlıboya.

ESER ANALİZİ

Akademik eğitim almış olan sanatçı bu eserinde Shakespeare’in Kral Lear yapıtının sahnesine götürüyor bizi. Bildiğiniz gibi Kral Lear yorgun düşmüştür ve krallığını üç kızı arasında pay edecektir. Ancak, ne kadar büyük bir hata yaptığını daha sonra anlayacaktır.  Sahnedeki figürler büyük olasılıkla Kralın iki kızıdır.

Sanatçının eğitimi gereği özellikle kıyafetlerdeki güçlü detaylar dikkati çekicidir. Işığı çok yumuşak tonlarda kullanan sanatçı öndeki ve sırtı dönük olan figürü biraz daha güçlendirmiştir.


Resim Tuvali Üzerine Baskı

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, birinci sınıf derinlikli ahşap şasiye gerili asmaya hazır veya rulo halinde sunulmaktadır. Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

BOYUT VE FİYAT SEÇENEKLERİNİ İNCELEMEK VE SATIŞ SİTEMİZ CANVASTAR’DAN SİPARİŞ VERMEK İÇİN BUTONA TIKLAYIN!

Baskılarımız % 100 pamuklu ve pvc’den arındırılmış özel hazırlanmış resim tuvali üzerine, orijinal mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır. Baskı ve kuruma işlemi bitince, özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Özel Sipariş Kanvas Tablo

Kanvas tabloların bir diğer avantajı ise kendi tasarım ya da fotoğraflarınızı tuval yüzeyinde kalıcı hale getirmenizi sağlamasıdır. Hazırladığınız ya da çektiğiniz görselleri uzman bir ekibe göndererek çalışmanızın kaliteli bir tabloya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle fotoğraf sergileri için ideal sunum imkanı sağlamakta ayrıca özel günleriniz için farklı ve nitelikli bir hediye olma özelliği taşımaktadır.