Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

By editor

Posted in , , , | Tags : , , , , , , , ,

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden

Edwin Austin Abbey Kral Lear Birinci Bölümden tablosu yapılış tarihi: 1898

Teknik: Tuval üzeri yağlıboya

Orijinal Boyut: 137,8 x 323,2 cm

Yer: Metropolitan Museum of Art, New York

Akademik eğitim almış olan sanatçı bu eserinde Shakespeare’in Kral Lear yapıtının sahnesine götürüyor bizi. Bildiğiniz gibi Kral Lear yorgun düşmüştür ve krallığını üç kızı arasında pay edecektir. Ancak, ne kadar büyük bir hata yaptığını daha sonra anlayacaktır.  Sahnedeki figürler büyük olasılıkla Kralın iki kızıdır.

Sanatçının eğitimi gereği özellikle kıyafetlerdeki güçlü detaylar dikkati çekicidir. Işığı çok yumuşak tonlarda kullanan sanatçı öndeki ve sırtı dönük olan figürü biraz daha güçlendirmiştir.

Edwin Austin Abbey Kral Lear KANVAS TABLO

Kanvas baskı olarak hazırlanan çalışmalar, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.
Kenarlar, tablo içinden editörümüzün seçtiği bir renk ile kaplanmakta, böylece çerçeveye ihtiyaç olmaksızın nitelikli bir sunum imkanı sağlanmaktadır.

Baskılarımız % 100 Pamuklu Tuval Üzerine, Orijinal Mürekkep ile hazırlanmaktadır. Eserlerin görsel kaliteleri tek tek editörümüz tarafından incelenmekte ve sadece, uygun olanlar portföye alınmaktadır.
Baskı ve kuruma işlemi bittikten sonra özel bir koruma katmanı sürülerek tablonun dış etkilere karşı dayanıklı olması sağlanmaktadır. Ancak, temizlik aşamasında deterjan, değişik kimyasallar ve ıslak bez kullanımı tabloya zarar verebilir. Temizlikte yumuşak bir fırça kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kanvas tablo nedir ayrıntılı bilgi için

Sipariş vermek için aşağıdaki canvastar linkine tıkla.

canvastar_isebanner-01

Edwin Austin Abbey Kral Lear YAĞLI BOYA REPRODÜKSİYON

Yağlı boya tablo reprodüksiyonlarımız, 3 cm derinlikli ahşap şasiye gerili ve asmaya hazır halde sunulmaktadır.
100 cm’yi aşan boyutlarda 4 cm derinlikli ahşap şasi kullanılmaktadır.

Çalışmalarda 1. sınıf, yüksek ışık hassasiyetine sahip yağlı boyalar ve % 100 keten ve pamuklu tuvaller kullanılmaktadır. Bu durum hem eserin kalitesini arttırmakta hem de uzun yıllar dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, her tablo tür, ekol ve kompozisyona göre alanında uzmanlaşmış ressamlar tarafından hazırlanmaktadır. Çalışmalara eserin aslını yapan ressama ithafen, isminin yanına saygıyla ifadesi konularak imza atılmaktadır.

Yağlı boya tablo nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için

Tablonun boyut alternatiflerine göre fiyatlarını öğrenmek, teslim süresi ve ödeme seçenekleri konusunda bilgi almak ve sipariş vermek için aşağıdaki linke tıkla ve mesaj gönder ya da hemen ara

BU ESERİN YAĞLI BOYA TABLO REPRODÜKSİYONUNU SATIN ALMAK İÇİN MESAJ GÖNDER

Share this story

btt